"Зразковий художній колектив"
Ансамбль естрадного танцю "Шанс"

Керівники: Птіцина Людмила Анатоліївна, Попова Владлена Олександрівна

«Зразковий художній колектив» Ансамбль естрадного танцю «Шанс» розпочав свою роботу у Закладі позашкільної освіти «Центр естетичного виховання Хортицького району» у вересні 2003 році.

Мета роботи гуртка сприяти індивідуальному становленню особистості дитини під впливом хореографічного мистецтва, у процесі власної мистецько-практичної діяльності, взаємодії з педагогом і дитячим колективом. Виявити у процесі навчання здібних та обдарованих дітей і підготувати їх до освоєння програм професійних хореографічних учбових закладів.

Перед керівником та тренером з гімнастики поставлені завдання:

навчити кожну дитину красі та виразності рухів;
розвити в дитині уміння досконало володіти своїм тілом;
духовно збагачуватись і поширювати свій творчий потенціал;
збереження здоров’я, підготовка до фізичних навантажень, розвиток кістково-м’язової та дихальної системи організму.
На даний період ансамбль складається з 4 груп (вік від 4 до 20 років) та нараховує понад 85 гуртківців, навчально-виховний процес у яких передбачає поступовість розвитку у вихованців хореографічних умінь та навичок стосовно їх вікових особливостей.

Вихованці вивчають:

основи класичного танцю;
сучасний танець (модерн, джаз танець,контемпорарі);
основи акробатики та гімнастики;
основи народно-сценічного танцю.
Колектив э неодноразовим лауреатом та дипломантом обласних, всеукраїнських та міжнародних фестивалів та конкурсів (м.Запоріжжя, м.Дніпро, м.Київ, м.Чернігов, м.Одеса, м.Львів, м.Бердянськ)

Ансамбль «Шанс» – це дружній, цікавий, талановитий колектив, у якому процес навчання йде за принципом співтворчості педагога з дітьми та їх батьками. Це своєрідна родина, в якій усі живуть інтересами колективу і намагаються підвищити рівень ансамблю.

Mobirise