Інформація про заклад

Заклад позашкільної освіти «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради розпочав свою діяльність у грудні 1954 року як Будинок піонерів Ленінського району. У 1991 році статус закладу було змінено і, відповідно, змінилася його назва на Центр естетичного виховання Ленінського району. Після поділу районів міста на Ленінський та Хортицький, наш заклад з 1996 року набув нової назви – Центр естетичного виховання Хортицького району. З 2016 року наш статус – Позашкільний навчальний заклад «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради Запорізької області. Згідно закону «Про освіту», у вересні 2022 року знов змінено статус, і сьогодні ми називаємося: Заклад позашкільної освіти «Центр естетичного виховання Хортицького району» Запорізької міської ради.
ЗПО «ЦЕВ Хортицького району» – комплексний заклад позашкільної освіти, що організовує роботу з вихованцями, учнями, слухачами за різними напрямами позашкільної освіти.
Засновником (власником) ЗПО «ЦЕВ Хортицького району» є територіальна громада міста Запоріжжя в особі Запорізької міської ради.
Головна мета діяльності ЗПО «ЦЕВ Хортицького району» – розвиток здібностей дітей та молоді в сфері освіти, науки, культури, фізичної культури і спорту, технічної та інших видів творчості, здобуття ними первинних професійних знань, умінь та навичок, необхідних для їх успішної соціалізації, подальшої самореалізації та/або професійної діяльності.
Напрями роботи в 2023 – 2024 навчальному році:
- художньо-естетичний (29 гуртків);
- соціально-реабілітаційний (4 гуртки);
- гуманітарний (5 гуртків);
- науково-технічний (1 гурток);
- туристсько-краєзнавчий ( 1 гурток).
Більш детальну інформацію про роботу гуртків пропонуємо дізнатися у розділі «Гуртки».
Заклад має 6 філій в різних локаціях Хортицького району. Детальну інформацію про роботу філій можна отримати у розділі «Філії закладу».
Адреса закладу: 69123, місто Запоріжжя, бульвар Будівельників,
будинок, 15.

AI Website Maker