"Народний художній колетив" Дитячий хор "Веселка"

Керівник дитячого хору "Веселка" - Ліненко Валерія Олексіївна

Акомпаніатор дитячого хору "Веселка" - Кругліченко Ганна Євгенівна 

Кругліченко Ганна Євгеніївна працює у ЗПО "ЦЕВ Хортицького району" з 1994 року на посаді акомпаніатора дитячого хору «Веселка».

Кругліченко Г.Є. вмілий фахівець, досконально розуміється на суміжних галузях своєї діяльності, відома серед колег як знавець музичного матеріалу, уміє працювати як з групою учнів так і індивідуально. Ганна Євгеніївна докладає багато творчих зусиль для досягнення загального успіху вихованців дитячого хору «Веселка.

Різноманітність підібраних Ганною Євгеніївною вокальних вправ та музичних ігор для дітей різного віку дає можливість учням засвоювати навчальний матеріал без фізичних та емоційних перевантажень.

Дитячий хор «Веселка» розпочав своє існування на базі ЗПО "ЦЕВ Хортицького району" у 1990 році з приходом його незмінного керівника Дерік Ольги Володимирівни на постійну роботу до закладу. Участь у дитячому хорі залучає дітей до творчого процесу й сприяє розвитку здібностей в сфері хорового мистецтва, формує високохудожні естетичні смаки, інтерес до вітчизняної та зарубіжної культури, виховує культуру вияву почуттів й емоційності, надає можливість розглядати свою діяльність як корисну і цікаву не лише для себе, а й для оточуючих.

На поточний момент кількість учасників дитячого хору «Веселка» налічує більше 80 вихованців віком від 5 до 18 років, які розподілені за рівнями навчання на чотири групи. Кожен з рівнів має свій різноманітний репертуар, що відповідає віковим та фізіологічним особливостям гуртківців. Дитячий хор «Веселка» є палким пропагандистом української хорової музики, багато з виконуваних творів є кращими зразками української народної пісні («А вже весна», «Як ішов я з Дебречина»), досить уваги приділяється творам класиків, зарубіжним авторам, композиторам сучасності (Моцарт, Гершвін, Злотник, Мясков, Колодуб тощо).


Drag and Drop Website Builder